Łańcuszki i zawieszki

Złote łańcuszki i łańcuchy dla każdego

Łańcuchy i łańcuszki to popularna ozdoba, którą można nosić na co dzień i przy dowolnej okazji. To także idealny prezent dla partnerki, przyjaciółki lub jako pamiątka komunijna. Delikatne łańcuszki można wzbogacić dowolną ozdobną zawieszką, w postaci znaku zodiaku, imienia, krzyżyka lub wisiorka z kamieniem. Natomiast grube łańcuchy z dużymi ogniwami, są ozdobą samą w sobie i nie potrzebują dodatków.

IMG 1720
IMG 4034
IMG 8608
IMG 8336

W naszej pracowni wykonujemy łańcuchy i łańcuszki na zamówienie. Każdy z powstających u nas łańcuchów jest wykonywany ręcznie. Dajemy  dożywotnią gwarancję na nasze wyroby, ponieważ ręczna technika ich wykonania sprawia, że są mocne i nie ulegają zerwaniu. Dokładamy starań, aby zakupiona u nas biżuteria, odpowiadała w maksymalnym stopniu Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem estetyki i wzornictwa oraz wytrzymałości i trwałości.

Unikalne łańcuszki w Szczecinie

Dyskretny urok łańcuszka sprawia, że może on być istotnym elementem kreacji. Złote łańcuszki zakładane są z przyjemnością zarówno do oficjalnego ubioru na ważne okazje, wizyty lub do pracy, jak również na co dzień i przyjacielskie, luźne spotkania. Wpasowują się idealnie w oficjalny styl ubioru, delikatnie podkreślając kobiecy charakter eleganckiej garsonki. Łańcuszki należą do tego rodzaju biżuterii, które można nosić bez względu na panujące aktualnie trendy, ponieważ zawsze jawią się, jako elegancki dodatek.

Do wyboru mamy wiele ciekawych splotów łańcuszka. Dla gustujących w minimalistycznym stylu polecamy proste i cienkie łańcuszki, których zadaniem jest delikatne podkreślenie wybranej stylizacji i kobiecej urody. Osoby lubujące się w bardziej wyrazistej biżuterii mogą wybrać grubsze, fantazyjne łańcuchy, które przykuwają uwagę, swoją oryginalnością. Każdy z łańcuchów można wykonać w pasujących dla indywidualnego Klienta wymiarach i wadze.

Gustowne zawieszki i wisiorki

Wisiorki i zawieszki jakie wykonujemy to obszerna kolekcja począwszy od złotych imion, po znaki zodiaku, aż do wisiorków z kamieniami naturalnymi łączone np. z bursztynem, szafirem, szmaragdem, rubinem, brylantami. Zawieszone na łańcuszku, sprawią że zyska on zupełnie inny wygląd. W zależności od stylu i okazałości wisiorka, zwykły łańcuszek może przemienić w elegancką biżuterię na wyjście. Jubiler Szczecin zaprasza po wysokiej jakości wyroby bizuteryjne.

Profesjonalny złotnik w Szczecinie

Szeroki wybór biżuterii

 • Kolczyki i naszyjniki - osobno i w zestawach
 • Gustowne sygnety i pierścionki w Szczecinie
 • Delikatne celebrytki i złote łańcuszki
 • Oryginalne bransoletki do różnych stylizacji
Pracownia złotnicza Waldemar Konarski

Usługi złotnicze Szczecin

 • Wymiana i skup złota Szczecin
 • Wisiorki i zawieszki do łańcuszków
 • Skuteczna naprawa biżuterii
 • Dewocjonalia i inne wyroby złotnicze
Pierścionki zaręczynowe i obrączki

Obrączki ślubne Szczecin

 • Wyroby jubilerskie na zamówienie
 • Pierścionki na zaręczyny i inne okazje
 • Złotnik Szczecin - jak dobrać rozmiar obrączek
 • Wyjątkowe obrączki ślubne