Skup i wymiana złota

Skup złota Szczecin - uczciwa i rzetelna wycena

Skupujemy biżuterię wykonaną ze złota, na bardzo atrakcyjnych warunkach. Ozdoby, które są stare lub zniszczone, często nawet nie posiadające wartości sentymentalnej najlepiej odsprzedać nam i zyskać trochę gotówki. Biżuteria, która od lat zalega w naszych domach, często już niemodna lub uszkodzona albo przywołująca nieprzyjemne wspomnienia - to rzeczy, które chętnie od Państwa odkupimy. Bo czyż nie lepie za zarobioną gotówkę kupić nową biżuterię? W naszym punkcie w profesjonalny i uczciwy sposób dokonamy wyceny. Cena złota jest uzależniona od tej na rynku oraz wartości dolara. Każdego dnia cena za gram ulega zmianie, dlatego każda wycena jest przeprowadzana na bieżąco. Gwarantujemy miłą obsługę i zadowolenie z wykonanej usługi.

skup zlota

Możecie Państwo obdarzyć naszą firmę zaufaniem. Przeprowadziliśmy wiele transakcji, a grono naszych zadowolonych Klientów wciąż się powiększa. Już dziś możecie Państwo wymienić wyroby ze złota i otrzymać dodatkową gotówkę. Zapewniamy korzystne warunki oraz uczciwość przy dokonywaniu wyceny.

Wymiana złota korzystne warunki

W naszej pracowni skupujemy i wymieniamy złoto w dowolnej postaci jak np. stara biżuteria lub monety. W każdym wypadku istnieje możliwość rzetelnej i fachowej wyceny złota. Czasem nie opłacalne jest ponoszenie kosztów naprawy takich wyrobów i dużo bardziej korzystnym rozwiązaniem jest wymiana ich na nowe. Bezpłatnie sprawdzimy próby dostarczonego złota i zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie czyli nowy produkt, przy czym będą musieli Państwo ponieść tylko koszt robocizny.

Zakup nowej biżuterii wiąże się ze sporymi kosztami, co niejednokrotnie powstrzymuje nas przed nabytkiem. Jeżeli chcielibyście otrzymać nowe ozdoby, a przy tym nie wydać zbyt dużo gotówki, to wymiana złota jest rozwiązaniem skierowanym właśnie do Państwa. Zapraszamy do naszego punktu w Szczecinie, gdzie w miłej atmosferze dokonamy transakcji.

Profesjonalny złotnik w Szczecinie

Szeroki wybór biżuterii

  • Kolczyki i naszyjniki - osobno i w zestawach
  • Gustowne sygnety i pierścionki w Szczecinie
  • Delikatne celebrytki i złote łańcuszki
  • Oryginalne bransoletki do różnych stylizacji
Pracownia złotnicza Waldemar Konarski

Usługi złotnicze Szczecin

Pierścionki zaręczynowe i obrączki

Obrączki ślubne Szczecin